نتایج آزمون شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضاء

نتایج آزمون شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضاء

نتایج آزمون شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضاءReviewed by حق جو on Oct 12Rating: 4.5نتایج آزمون شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضاءدر این مرحله نتیجه آزمون شخصیت داوطلبانی که از ۱۴ اردیبهشت تا ۲ مهر ۱۳۹۵ در آزمون حضوری شرکت کرده اند اعلام شده است

نتایج آزمون شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضاء

در این مرحله نتیجه آزمون شخصیت داوطلبانی که از ۱۴ اردیبهشت تا ۲ مهر ۱۳۹۵ در آزمون حضوری شرکت کرده اند اعلام شده است

برای دریافت فایل نتایج آزمون شخصیت اینجا کلیک کنید

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، با صدور اطلاعیه ای نتیج مصاحبه حضوری آزمون شخصیت را اعلام کرد.

این نتایج مربوط به آن دسته از داوطلبان تصدی منصب قضاء است که از تاریخ ۹۵/۲/۱۴ تا ۹۵/۷/۲ در مصاحبه حضوری آزمون شخصیت شرکت کرده ­اند.

بنا بر اعلام این مرکز، داوطلبانی که وضعیت آن­ها «معرفی به گزینش» است، می­ بایست ظرف حداکثر ۱۰ روز از تاریخ انتشار این اطلاعیه، برای ارائه تعهدنامه رسمی محل خدمت به مدیریت جذب و سنجش مرکز آموزش قوه قضائیه (واقع در طبقه هشتم ساختمان معاونت منابع انسانی) مراجعه نمایند و نسبت به تکمیل پرونده خود، اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه و تحویل تعهدنامه، داوطلب به امور گزینش قضایی معرفی نخواهد شد.

داوطلبانی که تاکنون مراجعه و تعهدنامه رسمی محل خدمت خود را ارائه نموده­ اند، نیازی به مراجعه مجدد ندارند.

همچنین سایر داوطلبان، با توجه به ضرورت تکمیل بررسی در این مرحله، به «مصاحبه تکمیلی آزمون شخصیت» دعوت خواهند شد و نتایج نهایی، متعاقب آن، اعلام خواهد شد. زمان و مکان مراجعه این دسته از داوطلبان، از طریق پیامک یا تماس تلفنی به ایشان ابلاغ خواهد شد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *