بانک سینا کارشناس حقوقی استخدام می کند

بانک سینا کارشناس حقوقی استخدام می کندReviewed by vahid entezari on Feb 5Rating: 5.0بانک سینا به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در چارچوب قوانین کار و تامین اجتماعی از میان فارغ التحصیلان (مرد) واجد شرایط همکاری به تعداد محدود استخدام می نماید. به گزارش روابط عمومی بانک سینا داوطلبین می بایست با توجه به شرایط استخدام بانک با مراجعه به سایت به آدرسwww.sinabank.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام از تاریخ 17 بهمن 94 لغایت 24 بهمن94 اقدام نمایند.

ثبت نام داوطلبان از ۱۷ تا ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ انجام می شود

به گزارش سایت حق جو به نقل از اختبار :بانک سینا به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در چارچوب قوانین کار و تامین اجتماعی از میان فارغ التحصیلان (مرد) واجد شرایط همکاری به تعداد محدود استخدام  می نماید.
به گزارش روابط عمومی بانک سینا داوطلبین می بایست با توجه به شرایط استخدام بانک با مراجعه به سایت به آدرس www.sinabank.ir  نسبت به تکمیل فرم ثبت نام از تاریخ ۱۷ بهمن ۹۴ لغایت ۲۴ بهمن ۹۴ اقدام نمایند.

از جمله مواردی که برای استخدام در این مرحله از سوی بانک سینا مورد نظر هستند، کارشناس حقوقی آقا برای اشتغال در شهر مشهد می باشد که از میان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی استخدام می شود، شرایط داوطلبان استخدام در شغل کارشناس حقوقی بانک سینا به این شرح است :

  1. ﺩﺍﺭﺍ ﺑﻮﺩﻥ ﺣﺪﺍﻛﺜﺮ ۲۵  ﺳﺎﻝ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﺎ ﺗﺎﺭﻳﺦ ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ (متولدین ۱۳۶۹/۱۰/۳۰ به بعد)
  2. ﺩﺍﺭﺍ ﺑﻮﺩﻥ ﻣﺪﺭﻙ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ
  3. ﺩﺍﺭﺍ ﺑﻮﺩﻥ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﻣﻌﺪﻝ ۱۶
  4. ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻓﺮﺍﻏﺖ ﺍﺯ ﺗﺤﺼﻴﻞ ﺩﺍﻭﻃﻠﺒﺎﻥ ﻣﻲ ﺑﺎﻳﺴﺖ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﻳﺦ ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ باشد
  5. ﺭﺷﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻴﺎﺯ ﺑﺎﻧﻚ ﺩﺭ ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ﻋﺒﺎﺭﺗﻨﺪ ﺍﺯ ﺣﻘﻮﻕ ﻭ ﺣﻘﻮﻕ ﻗﻀﺎﺋﻲ

برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی بانک سینا اطلاعیه آزمون را مطالعه کنید :

3 دیدگاه

  1. بازتاب: استخدام کارشناس حقوق | دانلود با لینک مستقیم
  2. بازتاب: استخدام کارشناس حقوقي | دانلود با لینک مستقیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *